img img
img img
Aktualności
Klienci

Willa Abrazja

Pomorskie Jastrzębia Góra Kod oferty: 706
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Willa Abrazja

503 126 564

info@willa-abrazja.pl
willa-abrazja.pl

Nie znalazłeś pakietu dla siebie! Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie:
Willa Abrazja zlokalizowana jest na najbardziej wysuniętym na północ cyplu Polski, czyli przylądku rozewskim w malowniczej miejscowości - Jastrzębia Góra. Willa znajduje się zaledwie 100m od morza, na klifowym wybrzeżu, co gwarantuje wspaniałe widoki, szczególnie podczas zachodów i wschodów słońca. Apartamenty skierowane są na trzy strony. Północną z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze, zachodnią z bocznym widokiem na morze i zieleń drzew wyrastających z wąwozu Lisi Jar oraz spokojną drogę prowadzącą do klifu lub wschodnią z widokiem na zieleń łąk i drzew pośród, których majestatycznie wychyla się latarnia morska Rozewie.  


Zakwaterowanie:

Willa Abrazja oferuje 13 komfortowych, nowocześnie wykończonych 2-osobowych apartamentów o stonowanym eleganckim wystroju. Z myślą o  rodzinach przygotowaliśmy tylko dwa studia, aby obecność dzieci w obiekcie nie zakłócała wypoczynku innym gościom. Każdy apartament składa się z części sypialnianej, wypoczynkowej, panoramicznego balkonu, aneksu kuchennego oraz łazienki.

Atrakcje:

Do dyspozycji Gości Willa Abrazja oddaje:
- miejsce na grillowanie
- miejsce na ognisko
- plac zabaw dla dzieci

Dodatkowe informacje:
- bezpłatny Internet
- kuchnia do dyspozycji
- parking
- obiekt akceptuje zwierzęta


Powrót Pokaż wszystkie
Willa Abrazja
ul. Klifowa 10
Jastrzębia Góra