img img
img img
Aktualności
2015-10-21
JEDEN BON, WIELE MOŻLIWOŚCI… więcej
Klienci

Nota prawna

 

Prawa autorskie

© Copyright MyBenefit Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w serwisie www.travelpass.pl są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną MyBenefit Sp. z o.o. (dawniej TravelPass Sp. z o.o.). Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody MyBenefit Sp. z o.o. (dawniej TravelPass Sp. z o.o.) są zabronione. Niektóre zdjęcia użyte w serwisie są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Nazwa i logo MyBenefit oraz TravelPass oraz inne nazwy i znaki graficzne umieszczone w serwisie są zastrzeżone.

 

Gwarancje i odpowiedzialność

MyBenefit Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, by materiał zawarty w serwisie był aktualny i kompletny, jednak może on zawierać błędy i niedokładności. W związku z tym MyBenefit Sp. z o.o.  nie ponosi odpowiedzialności za publikowane na stronie internetowej treści. W żadnym przypadku MyBenefit Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jakiejkolwiek bezpośrednie i pośrednie straty wynikające z korzystania z serwisu.

MyBenefit Sp. z o.o. publikuje w serwisie odnośniki do innych stron internetowych i nie ponosi odpowiedzialności za materiały zawarte na tych stronach.

 

Ochrona danych / Oświadczenie o prywatności

Przekazywanie danych osobowych w serwisie jest zawsze dobrowolne. MyBenefit Sp. z o.o. nie wykorzysta danych zebranych za pośrednictwem serwisu internetowego w żaden inny sposób niż do realizacji zamówienia oraz wysyłki informacji o produktach firmy MyBenefit Sp. z o.o. lub specjalnych ofertach. Dla tych celów Twoje dane mogą być przechowywane i przetwarzane. MyBenefit Sp. z o.o. deklaruje, że wszelkie informacje będą traktowane jako ściśle poufne, zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym ochrony danych osobowych oraz że nie zamierza sprzedawać, wynajmować ani przekazywać danych osobom trzecim.