img img
img img
Aktualności
Klienci

Nota prawna

 

Prawa autorskie

© Copyright Benefit Systems SA Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w serwisie www.travelpass.pl są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną Benefit Systems SA (dawniej TravelPass Sp. z o.o.). Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody Benefit Systems SA (dawniej TravelPass Sp. z o.o.) są zabronione. Niektóre zdjęcia użyte w serwisie są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Nazwa i logo MyBenefit oraz TravelPass oraz inne nazwy i znaki graficzne umieszczone w serwisie są zastrzeżone.

 

Gwarancje i odpowiedzialność

Benefit Systems SA dokłada wszelkich starań, by materiał zawarty w serwisie był aktualny i kompletny, jednak może on zawierać błędy i niedokładności. W związku z tym Benefit Systems SA nie ponosi odpowiedzialności za publikowane na stronie internetowej treści. W żadnym przypadku Benefit Systems SA nie bierze odpowiedzialności za jakiejkolwiek bezpośrednie i pośrednie straty wynikające z korzystania z serwisu.

Benefit Systems SA publikuje w serwisie odnośniki do innych stron internetowych i nie ponosi odpowiedzialności za materiały zawarte na tych stronach.