img img
img img
Aktualności
2015-10-21
JEDEN BON, WIELE MOŻLIWOŚCI… więcej
Klienci

Pensjonat Piast

Zachodniopomorskie Rewal Kod oferty:
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Pensjonat Piast

(91) 38 62 763; 507 179 049

info@pensjonatpiast.pl
www.piast.rewal.pl

Nie znalazłeś pakietu dla siebie! Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie:

Pensjonat Piast to nowo wybudowany obiekt, usytuowany w nadmorskiej miejscowości - Rewal, około 250 m od szerokiej i piaszczystej plaży. Obiekt położony jest w bardzo dogodnym miejscu – nie tylko blisko morza, ale również i centrum miejscowości -250 m, co zapewnia doskonałe warunki do relaksu i jednocześnie korzystania z licznych rozrywek oferowanych przez jedną z najpiękniejszych, nadmorskich miejscowości jaką jest Rewal.

 

Zakwaterowanie:

Pensjonat Piast oferuje siedemdziesiąt pięć miejsc noclegowych w przestronnych, komfortowych pokojach 2, 3, i 4 os. z łazienkami i balkonami. Pokoje wyposażone są w telewizory (TV/SAT) i czajniki oraz posiadają dostęp do Internetu. Na wyposażeniu pokoi znajdują się również parawany.

 

Wyżywienie:

Na terenie Pensjonatu znajduje się jadalnia oferująca smaczne posiłki kuchni polskiej i europejskiej. Wszystkie posiłki serwowane są w formie bufetu, co daje gwarancję sytości i zadowolenia Gości, którzy sami decydują co i w jakiej ilości będą spożywać.

 

Atrakcje:

- gabinet kosmetyczny

- masaże

- zabiegi lecznicze, relaksujące i upiększające

- basen letni

- plac zabaw

- grill węglowy

- piłkarzyki, cymbergaj
- wypożyczalnia rowerów

Powrót Pokaż wszystkie
Pensjonat Piast
ul.Piastowska 2
Rewal