img img
img img
Aktualności
Klienci

Pałac w Paszkówce

Małopolskie Paszkówka 37 Kod oferty:
hotel:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Pałac w Paszkówce

(33) 872 38 00
(33) 879 32 61
palace@paszkowka.pl

Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie

Pałac w Paszkówce od wieków związany był z nazwiskami rodów polskich: Paszkowskich, Tęgoborskich i wreszcie ostatnich właścicieli - Wężyków. To właśnie im Pałac zawdzięcza obecny kształt architektoniczny. Wężykowie zakończyli jego budowę w 1860 r. i pozostawali w jego posiadaniu aż do 1940 roku. Na szczęście nie podzielił on losu setek innych zabytków i przetrwał okres okupacji w stanie nienaruszonym. Pałac w Paszkówce znajduje się na południowy zachód od Krakowa (30 minut jazdy od centrum miasta), około 40 km od Oświęcimia (45 minut jazdy), niedaleko drogi nr 44 Skawina-Zator, dwa kilometry na południe od miejscowości Wielkie Drogi. Palac w Paszkówce polecamy wszystkim zmotoryzowanym. 

 

Zakwaterowanie

Do Państwa dyspozycji mamy 13 komnat pałacowych i 27 pokoi hotelowych. Komnaty są wyposażone w XIX-wieczne, dębowe meble: łoża king lub queen size, kanapy, fotele, biurka, szafki, szafy, garderoby; oraz jak najbardziej XX-wieczne wanny z wodnym masażem, przestronne łazienki z dużymi lustrami, telewizję satelitarną, telefon, internet. Istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia komnat w dzień. Pokoje hotelowe są mniejsze. Każdy pokój posiada łazienkę, telewizję satelitarną, telefon, internet, biurko. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, serwowane w formie szwedzkiego stołu, lub na życzenie - podane do pokoju.

 

Wyżywienie

Restauracja „Pałacowa" oferuje naszym Gościom wyborne przysmaki kuchni francuskiej oraz kuchni polskiej, ze specjalnym uwzględnieniem potraw staropolskich, tak dworskich, jak i gminnych, zwanych tradycyjnie „chłopskim jadłem". W czterech salach Restauracji „Pałacowej" organizujemy wystawne uczty i biesiady oraz eleganckie rauty. Na specjalne życzenie naszych Gości, posiłki podajemy także w Salach Bankietowych na pierwszym piętrze pałacu, lub na świeżym powietrzu. Wyśmienitym potrawom towarzyszy muzyka live. Może to być kameralny zespół grający muzykę klasyczną, romantyczny duet cygański lub fortepian solo z repertuarem pop.

Po kulinarnych atrakcjach zapraszamy do Sali Antycznej, gdzie znajduje się przytulny drink-bar, bogato zaopatrzony w trunki ze wszystkich zakątków świata. Tutaj, w dyskretnej atmosferze, przy dźwiękach jazzowej muzyki, doświadczony barman przygotowuje dla naszych Gości najbardziej wyszukane koktajle. Drink-bar jest czynny do ostatniego gościa.

 

Zabiegi SPA

Jeśli marzycie Państwo o idealnym, zacisznym miejscu do pracy lub aktywnej formy wypoczynku, to u nas spełnia się te marzenia....

 

Oferta zabiegowa Pałacowego Spa obejmuje m.in:

 

• Zabiegi odchudzające i odmładzające (Beautytek) np.

- Lifting twarzy  (cała twarz lub wybrane partie np. oczy, czoło, szyja)

- Wyszczuplanie, modelowanie, ujędrnianie (np.brzucha, pośladków, ud)

• Kosmetyka np. 

- Zabieg czekoladowy na twarz i ciało 

- Algi na twarz i cialo

- Makijaż permanentny (np. usta, oczy)

- Mikrodermabrazja

- Henna (brwi, rzęsy)  

- Depilacja woskiem 

• Masaże np.

- Masaż klasyczny

- Masaż relaksujący

• Ponadto do dyspozycji Gości np.

- Basen (czynny w okresie kwiecień - październik)

- Jacuzzi

- Sauna

- Siłownia

 

 

* Istnieje możliwość realizacji bonów na zakup kosmetyków.  

 

 

 

Powrót Pokaż wszystkie
Pałac w Paszkówce
Paszkówka 37
Kraków