img img
img img
Aktualności
Klienci

Neptuno Resort & SPA

Zachodniopomorskie Dźwirzyno Kod oferty:
hotel:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Neptuno Resort & SPA
StarStarStarStar
+48 94 358 54 28, 505 202 873

recepcja@neptuno.pl
https://www.neptuno.pl/Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

 

OPIS OFERTY: 

Neptuno Resort & Spa to obiekt położony wśród drzew, zaledwie 150 metrów od pięknej plaży. Znajduje się w Dźwirzynie, 10 km od Kołobrzegu. Do dyspozycji gości jest 99 pokoi i apartamentów zróżnicowanych pod względem wielkości i wyposażenia. Wszystkie pokoje, zaprojektowane w skandynawskim stylu z zachowaniem elementów vintage i są utrzymane w jasnej palecie barw. To miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi ze wspaniałą kuchnią.

Restauracja Neptuno „naturalnie” słynie ze zdrowej i świeżej kuchni. Kucharze dodają do wyszukanych potraw zioła i świeże produkty najwyższej jakości, które dostarczają nam lokalni producenci i hodowcy. Oferujemy bogate śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Jesteśmy również certyfikowanym obiektem z dietą warzywno- owocową dr Ewy Dąbrowskiej.

 

Nasze SPA urządziliśmy z dbałością o najdrobniejsze detale, tak żeby powstało miejsce unikalne, w którym po trudach dnia codziennego znajdziesz relaks i głębokie odprężenie. SPA składa się z tężni solankowej, sauny fińskiej i łaźni parkowej, a także z jacuzzi 8 osobowego. Strefa wypoczynku z podgrzewanymi leżankami.

 

Akceptujemy zwierzęta, obowiązują dodatkowe opłaty. Zakaz palenia w całym obiekcie. Bezpłatne Wifi.

 

PRACA RECEPCJI:
Godzina zameldowania | wymeldowania 16:00 | 11:00
Godziny pracy recepcji
całodobowa
Powrót Pokaż wszystkie
Neptuno Resort & SPA
ul. Wyzwolenia 25
Dźwirzyno