img img
img img
Aktualności
Klienci

Kuźnia Smaku

Warmińsko-mazurskie Ełk Kod oferty: PHT36
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Kuźnia Smaku

(87) 61 09 828

pub@kuzniasmaku.eu
www.kuzniasmaku.eu
Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 


Położenie
Kuźnia Smaku oferuje Państwu luksusowe apartamenty znajdujące się nad restauracją. Niepowtarzalny urok i ciepły klimat pomieszczeń docenią nawet najwybredniejsi klienci. Pokoje z widokiem na piękny pejzaż ełckiej przyrody oraz balkony umożliwiające poranne zaczerpnięcie najczystrzego mazurskiego powietrza z pewnością przypadną do Państwa gustu.

Zakwaterowanie
Nasze apartamenty zawierają:
- Bardzo wygodne łóżka z zawsze świeżą pościelą, które pozwolą zrelaksować się i odpocząć nawet po najcięższym dniu
- Balkon z widokiem na przepiękną przyrodę ełcką oraz ełckie jezioro
- Łazienkę z prysznicem lub wanną
- Bezprzewodowy dostęp do internetu przez całą dobę

 

- Telewizor
 
Wyżywienie
Kuźnia Smaku jest największym pubem z restauracją znajdującą się w Ełku. Wspaniała kuchnia oraz muzyka lat 80-tych gwarantuje poczucie niecodziennego klimatu, który zostawia miłe wspomnienia i sprawia, że chce się tutaj wracać. Oryginalny wystrój wnętrza, przyjemna atmosfera oraz dobra muzyka sprawiają, iż czas spędzony w naszej restauracji nie będzie stracony. Nasz życzliwy personel oraz wspaniała kuchnia zachęca naszych gości do stałych odwiedzin i gwarantuje niezapomniane chwile spędzone z przyjaciółmi bądą też romantyczne kolacje u boku ukochanej osoby. Szeroki wybór dań oraz alkoholi pozwoli Państwu przeżyć u nas każdą chwilę jak najlepiej oraz jak najmilej.

Atrakcje
W każdy piątek i sobotę zapraszamy Państwa na dyskotekę odbywającą się w klimatach lat '70, '80 i '90.
Powrót Pokaż wszystkie
Kuźnia Smaku
ul. Pułaskiego 8
Ełk