img img
img img
Aktualności
Klienci

Hotel Dal

Świętokrzyskie Kielce Kod oferty: 895
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie:

 

Hotel Dal w Kielcach zlokalizowany jest w samym centrum miejscowości. Położenie Hotelu sprawia, że jest to idealne miejsce wypadowe do zwiedzania zabytków Kielc oraz okolic. Dla osób ceniących aktywny wypoczynek znajdą się takie atrakcje jak: Jaskinia Raj, Rezerwat Karczówka, Rezerwat Skalny im. J. Czartoryskiego, natomiast w sezonie zimowym można skorzystać z doskonale przygotowanych stoków narciarskich.


Zakwaterowanie:
Hotel Dal oferuje swoim Gościom 44 pokoje 2os., 4 pokoje 1os.,  2 pokoje 1os. typu Lux oraz 2 apartamenty. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są łazienki, telewizję satelitarną, telefon, klimatyzację oraz Internet.


Wyżywienie:
W Hotelu Dal znajduje się kameralna restauracja Red Blue  wraz z drink-barem. Restauracja specjalizuje się w kuchni staropolskiej oraz europejskiej. W drink-barze serwowane jest wyśmienita kawa oraz szeroki wachlarz drinków.


Dodatkowe informacje:
- monitorowany parking

- bezpłatny Internet
- zniżki dla dzieci

- Obiekt nie akceptuje zwierząt
- Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych
- Obiekt monitorowany

 

 

Powrót Pokaż wszystkie
Hotel Dal
ul. Piotrowska 12
Kielce