img img
img img
Aktualności
Klienci

Hotel Albatros

Podlaskie Serwy Kod oferty:
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Hotel Albatros
StarStarStar
87 641 88 35, 696 977 988

hotel@albatroshotel.pl
www.albatroshotel.pl

Nie znalazłeś pakietu dla siebie! Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie:
Hotel Albatros to nowy obiekt o standardzie *** w Centrum Wypoczynkowo-Rekreacyjnym Proserwy. Centrum składa się z obiektów o rożnym standardzie zlokalizowanych w sosnowym lesie nad jeziorem i zajmuje obszar 4 hektarów. Hotel Albatros posiada nowoczesne centrum SPA z saunami, jaccuzi i deszczownią oraz salą treningową i grotą solną.

 

Zakwaterowanie:

Hotel Albatros dysponuje łącznie 99 pokojami i apartamentami, położonymi w 2 skrzydłach na 3 kondygnacjach. Wygodny dostęp do pokoi zapewniają windy.

- Pokoje w skrzydle B wyposażone w eleganckie meble hotelowe: 2 łóżka z szafkami nocnymi, szafę, biurko, bagażnik, telewizor plazmowy. Możliwość dostawki dla 3 osoby dorosłej lub dziecka. Każdy z pokoi dysponuje tarasem.

- Pokoje 2 i 3 os. o standardzie A w skrzydle A wyposażone są w standardowe meble hotelowe, 2 lub 3 łóżka, szafę, bagażnik, biurko, szafki przy łóżkach, 21 calowy telewizor. Każdy z pokoi dysponuje tarasem lub balkonem.

- Pokoje w skrzydle A o standardzie B o mniejszej powierzchni, wyposażone są w standardowe meble hotelowe, 2 łóżka, szafę i biurko lub stolik, telewizor. Nie posiadają tarasów.

- Apartamenty na III piętrze skrzydła B składają się z sypialni oraz saloniku - w części pokoi oddzielonych drzwiami, a w pozostałych stanowiące wspólną przestrzeń. Duża powierzchnia mieszkalna zapewnia znakomite warunki wypoczynku dla rodzin oraz gości ceniących komfortowe warunki pobytu. Apartamenty z kominkami - 2 pokojowe składają się z sypialni oraz salonu z kominkiem, sofą i fotelami. Umożliwiają komfortowy wypoczynek. Wszystkie dysponują dużymi tarasami.


Wyżywienie:
Na ofertę gastronomiczną Hotelu Albatros, składają się posiłki serwowane w sali restauracyjnej - goście mają możliwość korzystania z pakietów: 1, 2, lub 3 posiłków dziennie.

 

Atrakcje:
Do dyspozycji Gości Hotel Albatros oddaje:

- centrum SPA
- kąpielisko z pomostem

- wypożyczalnię sprzętu pływającego i rowerów

- boisko sportowe

- możliwość organizacji na zamówienie spływów kajakowych Czarną Hańczą i Kanałem Augustowskim

- możliwość skorzystania w sezonie letnim ze zorganizowanych wycieczek autokarowych do Wilna oraz wiele innych atrakcji przyrodniczych, turystycznych a także sezonowych imprez kulturalnych organizowanych w Augustowie, Wigrach i Sejnach

- w sezonie letnim działa bar pod parasolami, a w lobby barze można skorzystać z napoi zimnych i gorących, piwa i alkoholi oraz słodyczyPowrót Pokaż wszystkie
Hotel Albatros
Serwy 18
Płaska