img img
img img
Aktualności
2015-10-21
JEDEN BON, WIELE MOŻLIWOŚCI… więcej
Klienci

Dworek Dębówko

Warmińsko-mazurskie Bartoszyce Kod oferty: 991
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Dworek Dębówko

89 76 22 307

debowko@poczta.fm
www.dworekdebowko.pl

 

Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie:

Dworek Dębówko to zespół dworsko-parkowy usytuowany kilometr na południowy wschód od Bartoszyc, nieopodal drogi do Kętrzyna. Dwór o ładnej proporcjonalnej bryle wzniesiony został w drugiej połowie XIX w. w stylu klasycznym. Z dawnych czasów zachował się dwór z aleją dojazdową, pozostałości parku i zabudowań gospodarczych. W piwnicach Dworku znajduje się sala kominkowa, bilardowa oraz wspaniałe kolekcje antyków zbieranych przez pokolenia kolejnych właścicieli Obiektu. Teren ogrodzony z własnym dużym parkingiem. Niewątpliwym atutem Dworku jest gustowna i niepowtarzalna aranżacja wnętrz, sprawna obsługa oraz indywidualne podejście do klienta. Dodatkową atrakcją jest możliwość łowienia ryb w stawie przy parku i osobistego ich przyrządzenia na udostępnionym przez właścicieli grillu.


Zakwaterowanie:
Do dyspozycji Gości Obiekt oddaje 64 miejsca noclegowe w pokojach 1, 2, 3, 4, 5 os. oraz w apartamencie. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, TV Sat. oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Wyżywienie:
W Dworku działa restauracja, serwująca wyszukane dania z bogatego menu. W cenie noclegu zawarte jest śniadanie.

 

Atrakcje:
- duży zielony teren wokół Obiektu

- malowniczy staw przy budynku z możliwością łowienia ryb i osobistego ich przyrządzenia na grillu udostępnionym przez właścicieli

- duża altana na imprezy plenerowe

- sala kominkowa

- sala bilardowa

- kolekcje antyków

- Obiekt posiada kajaki oraz rowery turystyczne


Dodatkowe informacje:
- monitorowany bezpłatny parking

- bezprzewodowy dostęp do Internetu

- Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Powrót Pokaż wszystkie
Dworek Dębówko
Dębówko 1
Bartoszyce