img img
img img
Aktualności
Klienci

Centrum Wypoczynkowo–Rekreacyjne Proserwy

Podlaskie Serwy Kod oferty: 796
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Centrum Wypoczynkowo–Rekreacyjne Proserw...

87 641 88 35

hotel@albatroshotel.pl
www.proserwy.pl

Nie znalazłeś pakietu dla siebie! Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Opis:

Centrum Wypoczynkowo-Rekreacyjne Proserwy to kompleks składający się z obiektów o rożnym standardzie zlokalizowanych w sosnowym lesie nad jeziorem i zajmujący obszar 4 hektarów. Jest to miejsce idealne zarówno na weekendowy wypad jak i pobyt wczasowy.


Położenie:
Centrum Wypoczynkowo-Rekreacyjne Proserwy znajduje się w miejscowości Serwy k. Augustowa. Jest to popularna miejscowość letniskowa w Puszczy Augustowskiej nad jeziorem Serwy, w strefie Kanału Augustowskiego.


Zakwaterowanie:
Centrum Wypoczynkowo-Rekreacyjne Proserwy oferuje swoim Gościom zakwaterowanie w budynku o standardzie hotelowym, w którym znajduje się zaplecze gastronomiczne i rozrywkowe dla gości korzystających z ośrodka oraz w działających w sezonie wiosenno-letnim 3-4 os. segmentach w zmodernizowanych domkach kempingowych, 2-3 os. pokojach w murowanym bungalowie oraz pokojach w domkach z umywalkami.

Segment w domku składa się z 2 pokoi - większego i mniejszej sypialni, w każdym  pomieszczeniu znajdują się 2 łóżka, każdy segment posiada własny niezależny węzeł sanitarny - natrysk, umywalkę i WC. Pokoje w bungalowie wyposażone są w rozkładaną 2 os., kanapę narożną i 1 łóżko oraz podstawowe umeblowanie - każdy pokój dysponuje własną łazienką z natryskiem, umywalką i WC. Ponadto w skład kompleksu wchodzi pole namiotowe ze stanowiskami dla przyczep kempingowych.

 

Cena noclegu w domkach i bungalowach waha się od 59 zł do 95 zł za osobodobę. Podane ceny zależą od rodzaju wybranego zakwaterowania oraz wyżywienia. (Aktualne ceny dostępne są na stronie internetowej obiektu. Oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów K.C.)


Wyżywienie:
Goście zakwaterowani w domkach i bungalowie korzystają z wyżywienia w sali restauracyjnej budynku hotelowego.

 

Atrakcje:
Do dyspozycji Gości Centrum Wypoczynkowo-Rekreacyjne Proserwy oddaje:
- kąpielisko z pomostem

- wypożyczalnię sprzętu pływającego i rowerów

- boisko sportowe

- możliwość organizacji na zamówienie spływów kajakowych Czarną Hańczą i Kanałem Augustowskim

- możliwość skorzystania w sezonie letnim ze zorganizowanych wycieczek autokarowych do Wilna oraz wiele innych atrakcji przyrodniczych, turystycznych a także sezonowych imprez kulturalnych organizowanych w Augustowie, Wigrach i Sejnach

Powrót Pokaż wszystkie
Centrum Wypoczynkowo–Rekreacyjne Proserwy
Serwy 18
Serwy