img img
img img
Aktualności
Klienci

Azzun Orient Spa&Wellness

Warmińsko-mazurskie Kromerowo Kod oferty: 291
hotel:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Azzun Orient Spa&Wellness
StarStarStarStar
(89) 537 56 28

hotel@azzun.pl
www.azzun.pl

Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie

 

Hotel Azzun położony jest 25 km od Miasta Olsztyn, a dogodny dojazd drogą krajową numer 16 pozwala dotrzeć do nas już w 15 min. To kameralne miejsce o unikalnym wystroju i klimacie zaprojektowane zostało w duchu wellness i kieruje swoją ofertę do osób dbających o dobre samopoczucie.
Nasi Goście w Orientalnym Centrum SPA odnajdują spokój i harmonię, odzyskują w krótkim czasie siły, jednocześnie dbając o kondycję i wygląd.
Posiadamy bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych, jak Hammam i Rasul oraz autorskie rytuały SPA - Rytuał Bogini Azzun, Rytuał Kasandry oraz Rytuał Skrzydła Isztar

 

Zakwaterowanie

Do Państwa dyspozycji oddajemy 63 pokoje (170 miejsc noclegowych), w tym 11 apartamentów z wanną w części sypialnej, gdzie na życzenie Gości przygotujemy wieczorną kąpiel w romantycznej aranżacji (świece, płatki róż).
Szanownych Gości zapraszamy do pokoi typu: CLASSIC, SUPERIOR oraz LUXURY.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z kabinami prysznicowymi i suszarkami, telewizję satelitarną, internet radiowy oraz wygodne biurko.

Gościom hotelowym w ramach pobytu oferujemy: śniadanie oraz nieograniczony wstęp do Term Azzun - elitarnego Świata Saun, Łaźni i Basenów.

 

Wyżywienie

Restauracja Azzun jest idealnym miejscem dla tych wszystkich, którzy poszukują smacznej kuchni i relaksującego klimatu. Rustykalny, lekko bretoński wystrój wnętrza tworzy nastrojową oprawę do obiadów niedzielnych, kolacji i bankietów, przyjęć okolicznościowych, czy spotkań biznesowych. Możliwości i doświadczenie naszego personelu umożliwią organizację przyjęć w różnorodnym stylu, klimacie oraz formie. Na Państwa życzenie przygotujemy wystrój sali, skomponujemy odpowiednie menu. Sprawimy, że poczują się Państwo wyjątkowo.

Szefem Kuchni Restauracji Azzun jest Dariusz Ostojski - doświadczony kucharz, laureat licznych konkursów gastronomicznych, trzykrotny Mistrz Warmii i Mazur w daniach regionalnych.

 

Zabiegi Spa

Nasze orientalne SPA łączy w sobie dwa światy: starożytny i nowoczesny. Każdy proponowany przez nas zabieg jest niepowtarzalnym rytuałem, ma swój odrębny klimat, odpowiedni nastrój i urok. Wpływamy na ciało poprzez zmysły: dotyk, zapach, węch i słuch, dlatego dużą wagę przywiązujemy do bezpośredniego kontaktu Gościa z terapeutą.
Zabiegi w Orient SPA&Wellness wzorowane są na kulturze wschodu. Szczególnie proponujemy ceremoniał Hammam - masaż na podgrzanym ekskluzywnym kamieniu z peelingiem ciała w pianie. Zabieg Rasul łączy w sobie cztery żywioły: wodę, ogień, ziemię i powietrze w jedno wyjątkowe przeżycie dla ciała i duszy. Wspólny ceremoniał, nawet dla czterech osób, jest samodzielnie wykonywanym peelingiem glinkami w łaźni parowej. Posiadamy także bogatą ofertę - Pakiety SPA.

W Orient SPA Azzun korzystamy z kosmetyków renomowanych firm, a inspiracje czerpiemy z bliskowschodnich technik masażu. Nasza wykwalifikowana kadra stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach.
Na miejscu istnieje możliwość zakupu kosmetyków do samodzielnej pielęgnacji, także dla osób o skórze wrażliwej.

 

Oferta zabiegowa Orient SPA Azzun obejmuje:

- Zabiegi w Hammam

- Zabiegi w Rasul

- Masaże

- Zabiegi pielęgnacyjne na ciało

- Zabiegi pielęgancyjne twarzy

- Hydroterapia

- Elektrostymulacja

- Kosmetyka-

- WATSU® - unikalny masaż w wodzie wykonywany tylko w kilku ośrodkach SPA w Polsce

 

 

 

Powrót Pokaż wszystkie
Azzun Orient Spa&Wellness
Kromerowo 29
Barczewo