img img
img img
Aktualności
Klienci

Apartamenty Angielska Grobla by Sun & Snow

Pomorskie Gdańsk Kod oferty:
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Apartamenty Angielska Grobla by Sun & Snow

+48 22 450 26 26

rezerwacja@sunandsnow.pl
www.sunandsnow.plNie znalazłeś pakietu dla siebie? Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej we wszystkich lokalizacjach. Lista obiektów oraz regulamin dostępne na stronie Partnera: www.sunandsnow.pl

Dodatkowe informacje:

W celu zameldowania przed przyjazdem konieczne jest wypełnienie formalności online takich jak: podpisanie wewnętrznej umowy najmu, uiszczenie pozostałej opłaty za wynajem (jeżeli wpłacona została tylko część), opłaty za sprzątanie, depozytu oraz opłaty klimatycznej i ewentualnych opłat dodatkowych wybranych przez gościa (np. parking, pobyt z psem).

W wybranych apartamentach możliwe jest wejście do apartamentu za pomocą kodu do drzwi, który zostanie udostępniony w dniu zameldowania po wypełnieniu formalności. Informację na temat sposobu odbioru kluczy otrzymacie Państwo na kilka dni przed przyjazdem. Tam, gdzie odbiór kluczy odbywa się w biurze lokalnym, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na odbiór kluczy (min. 24 h przed przyjazdem).

W przypadku zameldowania w godzinach późniejszych niż do 17:00 (pn.-pt.) lub w weekend, płatność za całość rezerwacji (w tym opłaty dodatkowe) musi być uregulowana przed przyjazdem. Jest to warunkiem pozostawienia kluczy do apartamentu. W takiej sytuacji skontaktuj się z nami: +48 22 450 26 26.

 

 

Powrót Pokaż wszystkie
Apartamenty Angielska Grobla by Sun & Snow
Ul. Świętej Barbary 12
Gdańsk