img img
img img
Aktualności
2015-10-21
JEDEN BON, WIELE MOŻLIWOŚCI… więcej
Klienci

Hotel Zalesie

Małopolskie Bochnia Kod oferty: 829
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Hotel Zalesie

14 611 90 04
14 611 90 05
zalesie@onet.pl
www.hotel-zalesie.com

Nie znalazłeś pakietu dla siebie! Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie:
Hotel Zalesie to nowootwarty Obiekt łączący nowoczesność i rodzinną atmosferę. W skład tego komfortowego kompleksu wypoczynkowego wchodzą hotel i restauracja położone w cichej i spokojnej części Bochni, co daje możliwość relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Bochnia należy do jednych z najstarszych miast Małopolski. Goście mogą tu zwiedzić zabytkowy rynek, znaną kopalnię soli, Bazylikę św. Mikołaja oraz siedzibę rodu Kmitów i Lubomirskich - Zamek w Nowym Wiśniczu. Obiekt stanowi również doskonałą bazę wypadową do Krakowa, a profesjonalna i uprzejma obsługa Hotelu gwarantuje udany wypoczynek o każdej porze roku.


Zakwaterowanie:
Hotel Zalesie oferuje zakwaterowanie w nastrojowych pokojach 1, 2 os. i apartamentach 2 os. urządzonych w 4 różnych stylach: afrykańskim, romantycznym, szlacheckim oraz w barwach ziemi. Każdy pokój posiada łazienkę, TV Sat, radio, telefon.

Wyżywienie:
Restauracja Hotelu Zalesie oferuje doskonałą tradycyjną polską kuchnię oraz bogate menu. W jej skład wchodzą 2 sale: restauracyjna oraz bankietowa oraz ogródek z grillem i mini placem zabaw dla dzieci. W cenie noclegu zawarte jest śniadanie.

 

Atrakcje:
- ogródek z miejscem na grilla

- plac zabaw dla dzieci


Dodatkowe informacje:
- bezpłatny bezprzewodowy Internet na terenie Obiektu

- bezpłatny monitorowany parking

- Obiekt akceptuje płatności kartami płatniczymi

Powrót Pokaż wszystkie
Hotel Zalesie
ul. Dąbrowskiego 1 A
Bochnia