img img
img img
Aktualności
2015-10-21
JEDEN BON, WIELE MOŻLIWOŚCI… więcej
Klienci

Hotel Kasztel

Małopolskie Rzezawa Kod oferty:
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Hotel Kasztel
StarStarStar
609 345 545

biuro@hotelkasztel.pl
www.hotelkasztel.pl

Nie znalazłeś pakietu dla siebie! Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie:
Hotel***Kasztel to stylizowany na zamek, nowoczesny obiekt zlokalizowany pomiędzy Bochnią, a Brzeskiem w miejscowości Rzezawa. Jego położenie jest szczególnie atrakcyjne dla osób podróżujących w kierunku Krakowa, Rzeszowa, Tarnowa czy Nowego Sącza. Jadąc nową autostradą A4 z Krakowa, podróż do Hotelu ***Kasztel zajmuje ok. 20 minut. 
Niepowtarzalną atmosferę tego trzygwiazdkowego Hotelu tworzą stylowe wnętrza nawiązujące swoim wystrojem do tajemniczych legend, bajek i czasów rycerskich.

Zakwaterowanie:
Hotel Kasztel oferuje czterdzieści pięć miejsc noclegowych w komfortowych pokojach jedno i dwupokojowych oraz pokojach typu De Luxe. Każdy pokój posiada gustowne drewniane meble, TV-SAT, telefon, łazienkę z prysznicem oraz suszarką. Pokoje De Lux wyposażone zostały dodatkowo w wanny z hydromasażem.

Wyżywienie:
Restauracja w Hotelu Kasztel znajduje się w głównej części hotelu, w przestronnej sali nawiązującej, gdzie doświadczony Szef Kuchni serwuje dania kuchni polskiej i europejskie. Dla osób ceniących sobie kameralny nastrój obsługa poleca stolik na dwóch piętrach, gdzie w mniejszym gronie można podziwiać panoramę Sali głównej.  W lecie do dyspozycji klientów udostępniany jest duży taras w tylnej części hotelu.

Atrakcje:
- przestronna sala bankietowa
- pub
- nowoczesna kręgielnia
- sala bilardowa
- plac zabaw dla dzieci

Dodatkowe informacje:

- bezpłatny parking
- dostęp do Wi-Fi na terenie całego obiektu

Powrót Pokaż wszystkie
Hotel Kasztel
ul. Brzeska 51
Rzezawa