img img
img img
Aktualności
Klienci

Zamek na Skale

Dolnośląskie Lądek Zdrój Kod oferty: SPA64
hotel:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Zamek na Skale
StarStarStarStar
(74) 865 20 00
(74) 865 20 01
zamek@zameknaskale.com.pl
www.zameknaskale.com.plSkorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.)

 

Położenie
Zamek na Skale położony jest w sercu Ziemi Kłodzkiej - turystycznego Hrabstwa Sudetów, nieopodal Lądka Zdroju, najstarszego uzdrowiska w Polsce i Europie słynącego z wód termalnych.

Zakwaterowanie
Hotel posiada 111 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 1 i 2-osobowych oraz apartamentach wyposażonych w TV SAT, Pay TV, radio, telefon i łącze internetowe.

Wyżywienie
Wykwintne potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej, bogaty wybór win, nastrojowa muzyka, miła obsługa to atuty zamkowej restauracji. Tarasy z widokiem na bystrą rzekę i góry przyciągają wielu gości do tego magicznego zakątka Dolnego Śląska. W Kawiarni przy delikatnych dźwiękach muzyki można delektować się nie tylko aromatyczną kawą, ciekawymi trunkami, ale również deserami przyrządzonymi przez miejscowych cukierników. Klimat i atmosfera z płomieniem kominka w tle są niepowtarzalne.

Zabiegi Spa
Do dyspozycji gości hotelowych oddajemy Centrum Piękna i Urody SPA urządzone w zabytkowych podziemiach zamkowych, a w nim:
• Basen z iluminacjami świetlnymi i przeciwprądem
• Jacuzzi
• Łaźnię parową
• Gabinety masażu (masaże klasyczne, drenaż limfatyczny oraz polinezyjski masaż leczniczy)

Powrót Pokaż wszystkie
Zamek na Skale
Trzebieszowice 151
Lądek Zdrój