img img
img img
Aktualności
2015-10-21
JEDEN BON, WIELE MOŻLIWOŚCI… więcej
Klienci

Zajazd Polonia

Podlaskie Augustów Kod oferty:
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Zajazd Polonia

(87) 64 42 244
(87) 64 32 867
recepcja@zajazd-poloni...
www.zajazd-polonia.august...

Nie znalazłeś pakietu dla siebie! Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie:
Zajazd Polonia znajduje się w Augustowie, pięknym mieście turystycznym stanowiącym Zielone Płuca Polski. Miasto oferuje czyste powietrze i wodę, zdrową żywność, atrakcje turystyczne oraz ciepłe i profesjonalne przyjęcie turystów. Zajazd Polonia położony jest ok. 50 km od granicy w Ogrodnikach na skrzyżowaniu tras prowadzących na Litwę, Łotwę, Estonię oraz dalej do krajów skandynawskich, co stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku dla podróżnych. Zajazd Polonia zapewnia gościnność i sprawną obsługę, a  restauracja - smakowite posiłki oraz niezapomniane imprezy.


Zakwaterowanie:
Zajazd Polonia posiada 58 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2 os. z możliwością dostawek oraz dwa apartamenty. Pokoje wyposażone są w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV. Apartamenty składają się z salonu i sypialni, posiadają klimatyzację, TV SAT z dużym ekranem plazmowym, sejf, telefon, wygodne łoże z elektrycznie regulowanym materacem, luksusową łazienkę oraz wannę z możliwością kąpieli parowej, hydromasażu, biczy szkockich i jacuzzi.


Wyżywienie:
Restauracja w Zajeździe Polonia to przyjazna atmosfera w eleganckim wnętrzu, doświadczony personel i niewygórowane ceny. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego, zestawy obiadowe oraz szeroki asortyment polskich i regionalnych dań to główny atut kuchni Zajazdu Polonia. W barze można posmakować znakomitych drinków i koktajli, wypić lampkę wina czy kufel piwa.


Dodatkowe informacje:
- parking zamykany dla samochodów i motocykli

- Internet bezprzewodowy

Powrót Pokaż wszystkie
Zajazd Polonia
ul. Mazurska 4
Augustów