img img
img img
Aktualności
2015-10-21
JEDEN BON, WIELE MOŻLIWOŚCI… więcej
Klienci

Willa Atelier

Małopolskie Zakopane Kod oferty: PHT39
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:

Nie znalazłeś pakietu dla siebie! Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie

Willa Atelier położona jest w jednym z najpiękniejszych widokowo miejsc Zakopanego, blisko centrum, a równocześnie na uboczu, w zacisznej willowej części miasta, przy kompleksie wyciągów narciarskich na Szymoszkowej Polanie od północy i w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego od południa. Takie położenie pozwala bardzo szybko się zrelaksować i gwarantuje udany odpoczynek.

Zakwaterowanie
• Apartament rodzinny może przyjąć do 4 osób. Jego częścią składową jest dwudzielna sypialnia (z łóżkiem małżeńskim w jednej części oraz dwoma pojedynczymi w drugiej), odrębny widokowy taras oraz salon kąpielowy z dwuosobową wanną z jakuzzi.
• Drugi apartament składający się z trzech pokoi: dwóch sypialni: 2- i 3-osobowej i małego saloniku z kominkiem oraz dwóch łazienek - może w nim wygodnie przebywać 5 osób. Usytuowany na parterze, z dodatkowym wejściem od zewnątrz do każdej z sypialni.
• Pokoje 3 osobowe – w każdym jest łóżko małżeńskie i jedno pojedyncze.
• Pokoje 2 osobowe z dodatkowym wejściem z zewnątrz – każdy z łóżkiem małżeńskim.
Wszystkie pokoje są niepowtarzalne, widokowe, mają odrębne łazienki, są wyposażone w TV, lodówkę oraz bezprzewodowy internet.

 

Willa Atelier zaprasza przez cały rok. Ceny pobytu uzależnione są od sezonu i długości pobytu. Zaczynają się od 100zł poza sezonem w pokojach 2- i 3-osobowych. Cena wynajmu apartamentu wynosi od 300-1200zł. Willa Atelier akceptuje zwierzęta, jednak każdorazowo prosi o wcześniejszą konsultację telefoniczną w tej sprawie. Opłata za psa 60zł/doba. Dla osób z kotami – 5% zniżki. (Aktualne ceny dostępne są na stronie internetowej Obiektu. Oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów K.C.)

Wyżywienie
Hotel oddaje do dyspozycji Gości salon kominkowy i część śniadaniowa (bufet szwedzki), z wyjściem na taras, a także kącik kawowo-herbaciany, ze smaczą kawą i wieloma gatunkami herbat. Latem w ogrodzie funkcjonuje grill. Na terenie posesji dla gości są bezpłatne, monitorowane miejsca postojowe.

Atracje
Na życzenie gości organizujemy np.:
- grill/ognisko
- kulig

Powrót Pokaż wszystkie
Willa Atelier
ul. Sobiczkowa Bór 28
Zakopane