img img
img img
Aktualności
2015-10-21
JEDEN BON, WIELE MOŻLIWOŚCI… więcej
Klienci

Villa Neve

Podkarpackie Ustrzyki Dolne Kod oferty: PHT33
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Villa Neve

(13) 461 46 46

biuro@villaneve.pl
www.villaneve.pl
Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie
Pensjonat Villa Neve został otwarty w styczniu 2007 roku. Jest to przepięknie odrestaurowany pałacyk z początku XX wieku, w którym Nasi Goście spędzą miłe chwile. Villa Neve położona jest w zimowej stolicy Podkarpacia - Ustrzykach Dolnych, zaledwie 600 metrów od Stacji Narciarskiej Gromadzyń. Ustrzyki Dolne to raj dla narciarzy zimą, natomiast latem stanowią świetną bazę wypadową na górskie wycieczki piesze i rowerowe, jak również nad Zalew Soliński.

Zakwaterowanie
Do dyspozycji Naszych Gości oddajemy 12 komfortowo i oryginalnie wyposażonych pokoi oraz apartament:
- 1 pokój jednoosobowy
- 8 pokoi dwuosobowych
- 3 pokoje trzyosobowe
- 1 apartament
W większości pokoi istnieje możliwość wstawienia dostawki. Pokoje wyposażone są w telewizor LCD z telewizją kablową, Internet, telefon, posiadają łazienkę z podgrzewaną podłogą i suszarką.

Wyżywienie
Dla Naszych Gości serwujemy bogate śniadanie w formie bufetu szwedzkiego oraz pyszne, domowe obiadokolacje. Zawsze uwzględniamy również indywidualne smakowe preferencje Naszych Gości - wystarczy powiedzieć nam o tym przed przyjazdem. Dla większych grup możemy zorganizować kolacje regionalne oraz uczty grillowe.

Atrakcje
- wypożyczalnia gier planszowych dla dzieci i dorosłych
- wypożyczalnia rowerów
- grill

Powrót Pokaż wszystkie
Villa Neve
ul. Fabryczna 9
Ustrzyki Dolne