img img
img img
Aktualności
2015-10-21
JEDEN BON, WIELE MOŻLIWOŚCI… więcej
Klienci

Pensjonat Novobilski

Małopolskie Białka Tatrzańska Kod oferty: 33m
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Pensjonat Novobilski

785 315 935

rezerwacja@pensjonatno...
www.pensjonatnovobilski.p...Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Opis Pensjonat Novobilski

Pensjonat Novobilski usytuowany jest w Białce Tatrzańskiej, w odległości 100 metrów od parku wodnego Terma Bania. Pensjonat mieści się w budynku wzniesionym w stylu góralskim i odznacza się nowoczesnym wystrojem wnętrz. Zapewnia on też bezpośredni dostęp do stoku narciarskiego. Na miejscu znajduje się szkółka narciarska, bar oraz bezpłatny prywatny parking. Ponadto we wszystkich pomieszczeniach Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi.
Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i sejf. Każdy z nich mieści łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków i ręcznikami. Pensjonat dysponuje także przechowalnią i wypożyczalnią sprzętu narciarskiego. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym jazdy na nartach i turystyki rowerowej (rowery można wypożyczyć na miejscu). Ośrodek narciarski Kotelnica Białczańska oddalony jest od pensjonatu o 50 metrów, a stacja narciarska Grapa-Litwinka – o 1,2 km.

 

CECHY OBIEKTU: 

Gastronomia restauracja
Atrakcje dla dzieci sala/pokój zabaw
Czas wolny i rekreacja siłownia, pokój gier
Usługi dodatkowe wypożyczalnia sprzętu zimowego
Internet Internet WiFi w obiekcie
Parking bezpłatny parking

 

Powrót Pokaż wszystkie
Pensjonat Novobilski
Środkowa 182
Białka Tatrzańska