img img
img img
Aktualności
2015-10-21
JEDEN BON, WIELE MOŻLIWOŚCI… więcej
Klienci

Kiermusy Dworek nad Łąkami

Podlaskie Tykocin Kod oferty: 341143
hotel:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Kiermusy Dworek nad Łąkami

(85) 742 16 70
(85) 742 16 79
dworek@kiermusy.com.pl
www.kiermusy.com.pl

Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie

Nad brzegiem czystej Narwi, w okolicach dwóch Parków Narodowych oraz zabytkowego Tykocina, zaledwie 30 km od Białegostoku położone są Kiermusy . Niezwykły obiekt wypoczynkowo-turystyczny, do którego zjeżdżają goście z całej Polski, aby wypocząć na łonie natury. Kiermusy to magiczne miejsce, zaprojektowane w starym stylu i wyposażone w przedmioty wartości muzealnej, gdzie przybyli goście do czasów dawnych i pełnych dostojeństwa przenieść się mogą. Kiermusy są miejscem, gdzie czas się zatrzymał.

 

Zakwaterowanie

W samym Dworku na Gości oczekują trzy apartamenty: Dziedzica, Żydowski, Szlachecki oraz 13 pokoi z gustem i dbałością o szczegóły urządzone. W saloniku przy kominku strudzeni goście mogą posłuchać nastrojowej muzyki.

 

Wyżywienie

Mięsiwa wedle staropolskiej tradycji na rusztach przyrządzane, ryby wedle gustu biesiadników podawane, a chleb do tego z pieca prosto jest podawany.

 

Atrakcje

Gościom naszym polecamy przejażdżki bryczką lub saniami po okolicy, kuligi, pokazy potyczek rycerskich oraz na życzenie "paintball", gry zespołowe i inne. W relaksie i odpoczynku pomoże wizyta w Ruskiej Bani, partia szachów, nastrojowa muzyka lub wędkowanie. Aktywny wypoczynek i zabawę zapewnia basen po którym proponujemy relaks w jakuzzi lub spacer po pomoście widokowym.

 

Zabiegi SPA

Mamy niewątpliwy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do nowo otwartej “Staropolskiej Altany zdrowia i urody SPA”. Mogą tam Państwo zaznać niebiańskich rozkoszy zarówno dla ciała jak i ducha. Proponujemy Państwu różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne.Dodatkowym atutem pozwalającym jeszcze bardziej się zrelaksować i czerpać jeszcze więcej dobrego z zabiegów jest nadnarwiańska przyroda, która sprzyja relaksowi i zachęca do spacerów, wycieczek. Tam na pewno znajdą Państwo ukojenie i wyciszenie dla swojego ciała jak i ducha.

Powrót Pokaż wszystkie
Kiermusy Dworek nad Łąkami
Kiermusy 12
Tykocin