img img
img img
Aktualności
Klienci

Zasady realizacji - Katalog Marzeń

 

 

KatalogMarzeń.pl to prawdziwa kopalnia pomysłów na prezent z okazji urodzin, rocznicy czy dla młodej pary z okazji ślubu. Prezent przeżycie to odpowiedź na pytanie co kupić osobie, która wszystko ma. Portal powstał, aby każdy mógł przeżyć niezapomniane chwile prowadząc samochód rajdowy, uczestnicząc w szkoleniu strzeleckim lub podczas lotu motolotnią. KatalogMarzeń.pl ma najszerszą ofertę przeżyć w Polsce – blisko 800 wyjątkowych atrakcji dostępnych w całym kraju.

 

Jak działają Bony:

• Otrzymany Bon możesz zrealizować na usługi dostępne na stronie KatalogMarzen.pl
• Bon działa na zasadzie rabatu - pomniejsza rachunek za zakupy o wartość bonu.
• Bony można ze sobą łączyć podczas jednej transakcji.
• Do bonów można dopłacać gotówką lub kartą.
• W przypadku, gdy wartość zakupionych usług jest mniejsza niż wartość Bonów, nie przysługuje prawo otrzymania reszty w gotówce lub w Bonie.
• Oryginały Bonów należy dostarczyć na adres: BIURO, ul. Kijowska 5, 03-738 Warszawa z dopiskiem Bony Travelpass Premium.Uwaga!

Bonami należy zapłacić – przekazać je bezpośrednio w formie fizycznej do KatalogMarzeń.pl do zatwierdzenia płatności – najpóźniej w ostatnim dniu ich ważności.
Data ważności każdego bonu jest umieszczona na jego awersie. Bony przeterminowane nie zostaną przyjęte. KatalogMarzeń.pl zrealizuje usługę do siedmiu dni od otrzymania oryginałów bonów.

 


Jak realizować bony?

undefined

 

Oferta dla osób posiadających bony TravelPass Premium dostępna na www.katalogmarzen.pl >>

 

Zapoznaj się z regulaminem świadczenia usług przez katalogmarzen.pl - zobacz >>

·