img img
img img
Aktualności
Klienci

Hotel Villa Park

Kujawsko-pomorskie Ciechocinek Kod oferty: SPA37
hotel:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Hotel Villa Park
StarStarStarStar
(54) 416 41 00
(54) 416 41 25
hotel@villapark.pl
www.villapark.pl

Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie

W centrum Polski - 200 km od Warszawy, w sercu Kujaw usytuowane jest największe uzdrowisko nizinne - Ciechocinek. Właściwości lecznicze uzdrowiska są związane z naturalnym tworzywem leczniczym jakim jest solanka i unikalnym mikroklimatem tężniowym, który z uwagi na zawartość jodu jest zbliżony do klimatu morskiego, lecz jest od niego znacznie łagodniejszy.

Klinika Zdrowia i Urody "Villa Park" jest najnowocześniejszym i najlepiej wyposażonym tego typu obiektem w Polsce, zapewniającym Państwu bardzo bogatą ofertę dla Gości indywidualnych i konferencyjnych oraz niepowtarzalną pełną serdeczności atmosferę.

Zakwaterowanie
Hotel "Villa Park" oferuje najwyższy standard usług. Pokoje wyposażone są w telefon i telewizję satelitarną. Goście hotelowi mogą korzystać ze wszystkich urządzeń i usług Kliniki Zdrowia i Urody. W naszej restauracji zapewniamy gościom smaczne posiłki. Szef kuchni gwarantuje również, że serwowane potrawy uwzględniają wymogi diety osób korzystających z kuracji w Klinice Zdrowia i Urody. Chętni mogą ponadto za naszym pośrednictwem wybrać się do teatru, a także wziąć udział w imprezach kulturalnych w Ciechocinku, Toruniu czy Bydgoszczy.

Wyżywienie
Zapraszamy do restauracji: "Preludium", gdzie suto zastawiony bufet kusi swoim wyglądem i wprawia w dobry nastrój już od rana. Oferujemy wykwintne dania kuchni polskiej i innych narodów. Malownicze położenie "sąsiedztwo parku" zdrojowego i sympatyczna obsługa pozwolą na miłe spędzenie czasu w naszej restauracji. Dla dzieci przygotowaliśmy fantazyjnie ilustrowane bajkowe menu, gdzie zaczarowane zestawy kuszą swoją zawartością. Karta menu w naszej restauracji została opracowana w oparciu o teorię grup krwi i elementy filozofii Feng Shui.

Cafe Swing
Miłośnikom dobrej muzyki i wyśmienitej kawy polecamy kawiarnię Cafe Swing z szerokim wachlarzem deserów i wybornych drinków przygotowywanych przez naszych barmanów. W każdy piątek i sobotę zapraszamy na wieczory z muzyką na żywo.

Zabiegi spa
* kąpiele w basenie solankowym
* kąpiele w jacuzzi solankowym
* konsultację lekarską masaż podwodny w solance i solach Morza Martwego z perełką i aromaterapią
* zawijanie całkowite błotem Morza Martwego kapsuła Alphamassage
* natrysk płaszczowy zmiennocieplny
* masaż ręczny koncentratem minerałów z Morza Martwego + herbatka energetyzująca
* opieka lekarska
* gimnastyka w basenie solankowym
* zajęcia Hatha Jogi, Nordic Walking lub specjalnie dobraną gimnastykę dla schorzeń kręgosłupa, osteoporozy, inkontynencji
* zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało: przeciwdziałające starzeniu skóry, głęboko nawilżające, modelujące sylwetkę, poprawiające elastyczność skóry
* opieka lekarska
* zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało: przeciwdziałające starzeniu skóry, głęboko nawilżające, modelujące sylwetkę, poprawiające elastyczność skóry

* Istnieje możliwość realizacji bonów na zakup kosmetyków.

 

Powrót Pokaż wszystkie
Hotel Villa Park
ul. Warzelniana 10
Ciechocinek