img img
img img
Aktualności
2015-10-21
JEDEN BON, WIELE MOŻLIWOŚCI… więcej
Klienci

Hotel Sezam w Kraczkowej

Podkarpackie Kraczkowa Kod oferty: 86e
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Hotel Sezam w Kraczkowej
StarStar
17 22 66 678
17 22 66 678
kraczkowa@sezam-hotel....
www.kraczkowa.sezam-hotel...

Nie znalazłeś pakietu dla siebie! Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie:
Hotel** Sezam w Kraczkowej to komfortowy obiekt położony przy drodze krajowej E-40 Rzeszów-Łańcut, w odległości ok. 10 km od Rzeszowa i ok. 5 km od Łańcuta. Dogodne położenie sprawia, iż dojazd tak z Rzeszowa, jak i z Łańcuta zajmuje niewiele czasu. Obiekt wyciszony jest ekranami akustycznymi, zapewniając gościom spokojny wypoczynek. Kraczkowa posiada wiele zabytków, ścieżek przyrodniczych, lasów a także wiele gospodarstw agroturystycznych. Jest to idealne miejsce dla miłośników wycieczek pieszych i rowerowych a także doskonała baza wypadowa do zabytkowego zamku w Łańcucie.

Zakwaterowanie:
Hotel oferuje zakwaterowanie w wygodnie i stylowo urządzonych pokojach 1, 2, 3, 4 os. z łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest w biurko, telefon, telewizję, radio, dostęp do bezprzewodowego darmowego Internetu (Wi-Fi). Łazienki posiadają wannę lub natrysk.

Wyżywienie:

Goście Hotelu** Sezam w Kraczkowej skorzystać mogą z bogatego menu klimatyzowanej restauracji, której kucharze specjalizują się w przygotowywaniu pysznych dań kuchni polskiej oraz międzynarodowej, starając się zaspokoić oczekiwania wszystkich klientów.
 
Atrakcje:
- miejsce zabaw dla dzieci
- rekreacyjny teren zielony wokół obiektu

Dodatkowe informacje:

- bezprzewodowy dostęp do Internetu
- przestronny bezpłatny parking

Powrót Pokaż wszystkie
Hotel Sezam w Kraczkowej
Kraczkowa 1629
Kraczkowa