img img
img img
Aktualności
Klienci

Hotel Mrągowo Resort & SPA

Warmińsko-mazurskie Mrągowo Kod oferty: 77k
hotel:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Hotel Mrągowo Resort & SPA
StarStarStarStar
(89) 743 31 01
(89) 743 31 00
recepcja@mragoworesort...
www.mragoworesort.pl

Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie
Hotel Mercure Mrągowo Resort & SPA jest położony nad jeziorem Czos, w wyjątkowej mazurskiej okolicy, z dala od centrum miasta i zgiełku. Hotel Mercure Mrągowo Resort & SPA to obiekt z unikalnym centrum wypoczynku, odnowy biologicznej, urody, relaksu i fitnessu. Latem oddajemy także do Państwa dyspozycji wypożyczalnię sprzętu wodnego.

Zakwaterowanie
Hotel posiada 169 pokoi dwuosobowych i 46 pokoi jednoosobowych. Wszystkie pokoje są wyposażone w minibar, sejf , telewizja kablowa, radio, room service, Internet bezprzewodowy.

Wyżywienie
Do dyspozycji gości są trzy restauracje: Krutynia, Bełdany, Gant

Zabiegi spa
Tylko u nas odkryjecie Państwo nową koncepcję pielęgnacji ciała, która zaspokoi Państwa oczekiwania i sprawi, że zechcecie powrócić tu jeszcze raz. Spa w Hotel Mercure Mrągowo Resort & SPA, stworzone z myślą o odprężeniu i zdrowiu, oferuje naturalne zabiegi odmładzające ciało, usuwające stres i sprzyjające świetnemu samopoczuciu. Zachęcamy do odprężenia, zrelaksowania się i skorzystania z szerokiej gamy naszych zabiegów.

Nasze SPA to:
• gabinety kosmetyczne
• gabinety masażu
• sauny
• łaźnia parowa
• basen mineralny z solami z Morza Martwego

W ofercie ponad 70 zabiegów dla kobiet i mężczyzn, które przywrócą skórze naturalne piękno, odmłodzą i poprawią samopoczucie. Dodatkowo przed i po zabiegu oferowane są soki i herbaty ziołowe.

 
 
* Istnieje możliwość realizacji bonów na zakup kosmetyków.
Powrót Pokaż wszystkie
Hotel Mrągowo Resort & SPA
ul. Giżycka 6
Mrągowo