img img
img img
Aktualności
Klienci

Góral Spa&Wellness

Śląskie Szczyrk Kod oferty: SPA398
hotel:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Góral Spa&Wellness

(033) 817 82 12

rezerwacja@hotelgoral....
www.hotelgoral.pl
Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie

Ośrodek rodzinny „Góral” znajduje się w samym sercu Szczyrku – 600 metrów od najwyższego szczytu Beskidu Śląskiego, stoków narciarskich.

 

Zakwaterowanie

Hotel Góral to kameralny, 3 piętrowy obiekt z windą. Przygotowanych jest dla Państwa 19 komfortowych pokoi, w tym 14 pokoi z balkonami oraz 1 apartament o wysokim standardzie. Pokoje wyposażone są w przestrzenne łazienki, telefony, TV-SAT, bezpłatny dostęp do internetu. Wystrój wnętrz utrzymany w ciepłej kolorystyce zapewnia doskonałe samopoczucie i świetny nastrój, a noclegi w Szczyrku i widok na okoliczne góry dostarczą niezapomnianych doznań oraz odprężenia i relaksu. 

 

Wyżywienie

Hotel oddaje do dyspozycji gości  przytulne wnętrza restauracji "Przy kominku". Regionalny charakter, zaprojektowany w oryginalnym stylu, o doskonałej atmosferze, gdzie można nie tylko odpocząć, ale również bardzo dobrze zjeść, zaspakajając zmysły. Mistrzowie kuchni potrafią zadbać o gości i wprowadzić niezapomniane doznania kulinarne.

Restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej, regionalnej, myśliwskiej, śródziemnomorskiej, nie zapominając o wegetarianach i osobach przebywających na dietach odchudzających. Oferta uwzględnia najbardziej niecodzienne życzenia i potrzeby gości.

 

Zabiegi spa

- Połączenie Kuracji Uzdrowiskowych z programem Spa&Wellness
- Zabiegi sanatoryjne w atmosferze piękna z aurą relaksu i luksusu
- Balneoterapie – na produktach 100% naturalnych o właściwościach leczniczych
- Kuracje borowinowe – Tołpa produkowane przez fabrykę leków
- Hydroterapia
- Masaże lecznicze
- Biorezonans
- Hamman     

- Łaźnia błotna

- Kosmetyka
- Solarium
- Pokój relaksu wśród paproci i postaci...

- Masaże ceremonialne oraz klasyczne

 

Dodatkowe atrakcje

- Kawiarnia "Tofi Cafe"

- Dance Club "Jama"

Powrót Pokaż wszystkie
Góral Spa&Wellness
ul. Myśliwska 30
Szczyrk