img img
img img
Aktualności
2015-10-21
JEDEN BON, WIELE MOŻLIWOŚCI… więcej
Klienci

Hotel Bryza

Pomorskie Jurata Kod oferty: SPA42
hotel:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Hotel Bryza
StarStarStar
(58) 67 55 100
(58) 67 55 480
recepcja@bryza.pl
www.bryza.pl

Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie
Bryza to nowoczesny, komfortowy hotel usytuowany bezpośrednio przy plaży od strony otwartego morza, nawiązuje do najlepszych tradycji Juraty. Hotel udostępnia apartamenty z widokiem na morze oraz pokoje z oknami na sosnowy las i piękne ogrody. Wyjątkowe położenie hotelu, klimat mający właściwości zdrowotne, szczególnie w dolegliwościach dróg oddechowych oraz wysoki poziom usług zapewniają idealne warunki wypoczynku.

Zakwaterowanie
Hotel Bryza mieści się w trzech budynkach o morskich nazwach: Muszelka, Zefir, Mewa, w których oddaje do dyspozycji Gości 52 pokoje oraz 32 apartamenty. Hotel udostępnia apartamenty z widokiem na morze oraz pokoje z oknami na sosnowy las i piękne ogrody.

Wyżywienie
Hotel oddaje do dyspozycji Gości: całoroczną Restaurację "Pod Palmami" utrzymaną w śródziemnomorskim klimacie z pięknym widokiem na morze, kawiarnię "Cafe Bar" - z oranżerią, gdzie można delektować się smakiem aromatycznych kaw i herbat z różnych stron świata, Salę Kominkową z biblioteką w stylu angielskim, gdzie można popracować lub porozmawiać przy koniaku, a zima ogrzać się przy cieple kominka, Grill "Pod Wengliszko", gdzie w okresie lata właściciele hotelu, wydają grillowe przyjęcia dla wszystkich gości hotelowych. W sezonie letnim od czerwca do września dodatkowo funkcjonują letnie punkty: "Coco Bar" na plaży – miejsce romantycznych kolacji nad morzem, przy sączącej się muzyce jazzowej, Restauracja "Markiza" gdzie "na plaży" upajając się widokiem morza, Goście hotelowi piją swoją pierwszą poranną kawę, czytają prasę codzienną i spożywają śniadanie.

 


Zabiegi spa

W SPA prowadzone są cztery rodzaje pobytów:


• 2 - dniowe pobyty
- relaksująco - upiększający dla Pań
- relaksująco - pielęgnacyjny dla Panów
• 3 - dniowe pobyty
- ekskluzywny dla Pań
- ekskluzywny dla Panów
• 5 – dniowe pobyty
- relaksująco - upiększający dla Pań
- relaksująco - pielęgnacyjny dla Panów
• 7-dniowe wczasy
- rekreacyjno – odchudzający
- oczyszczający

Są to programy aktywnego wypoczynku, połączone z zespołem działań profilaktyki medycznej, zdrowego żywienia i zabiegów kosmetycznych. W ich realizacji bierze udział wysoko kwalifikowany personel: lekarze, pielęgniarki, dietetyk, kosmetyczki, masażyści oraz kadra trenerów prowadzących zindywidualizowany program.

• Ponadto do dyspozycji gości:
- basen z hydromasażem
- słoneczna łączka
- sauna sucha
- łaźnia parowa

 

* Istnieje możliwość realizacji bonów na zakup kosmetyków.

Powrót Pokaż wszystkie
Hotel Bryza
ul. Międzymorze 2
Jurata