img img
img img
Aktualności
Klienci

Grand Chotowa Hotel SPA & Resort

Podkarpackie Chotowa Kod oferty: 84b
hotel:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Grand Chotowa Hotel SPA & Resort
StarStarStar
(14) 67 06 500; (14) 67 62 982, (14) 67 06 550
(14) 67 06 500; (14) 67 62 982, (14) 67 06 550
recepcja@grandchotowa....
www.grandchotowa.pl

Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie:
Wielkim atutem obiektu jest jego położenie, pośród dużego kompleksu leśnego. Dużą część powierzchni gminy Czarna, której częścią jest Chotowa, zajmują lasy. Sprzyja to długim wycieczkom pieszym i rowerowym po wyznaczonych szlakach turystycznych, ścieżkach dydaktycznych i poza nimi, obcowaniu z dziką, nieskażoną przyrodą. Zalew z czystą, przepływową wodą, która przedzierając się przez okoliczne lasy, pokonuje torfowiska zyskując dodatkowe walory, piaszczysta plaża z wydzielonym i strzeżonym miejscem do kąpieli, przystań ze sprzętem pływającym, czyste powietrze i specyficzny mikroklimat sprzyjający mniej lub bardziej aktywnym formom odpoczynku niezależnie od pory roku, różnorodność form zakwaterowania - wszystkie te trakcje sprawiają, iż Grand Chotowa Hotel*** SPA & Resort zyskuje coraz większe grono zagorzałych zwolenników. Ponadto baza treningowa, kadra instruktorska oraz zaplecze związane z możliwością realizowania odnowy biologicznej, sprawiają, że Grand Chotowa Hotel*** SPA & Resort jest doskonałym miejscem do organizowania świetnego wypoczynku i relaksu.


Zakwaterowanie:
Hotel dysponuje 23 pokojami i 2 apartamentami. Stylowe, wygodne, wyposażone w łazienkę, TV SAT, lodówkę, Internet bezprzewodowy i telefon, zapewniają Gościom komfortowy wypoczynek.

Ponadto możliwe jest zakwaterowanie w Kompleksie Leśnym, oddalonym o 200 m od hotelu. Kompleks składa się z dwóch, jednopiętrowych budynków. Dysponuje łącznie 36 pokojami. W każdym pokoju możemy zakwaterować od dwóch do czterech Gości. Pokoje na piętrze wyposażone są w łazienki, a studio na parterze składa się z dwóch sypialni, wspólnego korytarza i łazienki. Wszystkie wyposażone są w TV-SAT, telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

 Oprócz tego obiekt zaprasza do domków pośród sosen. Murowane, wolnostojące domki składają się z dwóch sypialni, aneksu kuchennego i łazienki. Mieszczą od 4 do 6 osób. Wyposażone są w telewizor, lodówkę, kuchenkę i czajnik elektryczny oraz komplet garnków, naczyń i sztućców.

Wyżywienie:
Obiekt zaprasza do swojej przytulnej Restauracji Szlacheckiej, której menu nie ogranicza się do świetnych potraw tradycyjnej kuchni polskiej. Serwowane są tu także wyjątkowe dania z całego świata - wykwintne, smaczne, pięknie podane. Częścią Restauracji Szlacheckiej jest Oranżeria. Z trzech stron przeszklona, przepięknie wygląda szczególnie latem, gdy otoczona jest zewsząd kwiatami. Wykorzystywana jest, jako sala restauracyjna, widowiskowa lub szkoleniowo - konferencyjna.


Zabiegi SPA:
Oferta obejmuje m.in.:
 

· Zabiegi na twarz np.:

- oczyszczanie twarzy
- zabieg algowy
- płat kolagenowy
- Dotyk Bursztynu
• Zabiegi na ciało np.:
- Miód i Wanilia
- Bursztynowy zabieg na ciało i twarz
- Czekoladowy Raj
- Błoto Algowe
• Masaże np.:
- klasyczny
- leczniczy
- relaksacyjny
- aromaterapeutyczny
inne grupy zabiegów:
- zabiegi z zakresu pielęgnacji dłoni
- zabiegi z zakresu pielęgnacji stóp
• Zabiegi dodatkowe np.:
- makijaże
- depilacja woskiem

· Ponadto do dyspozycji Gości np.:

- strzeżone kąpielisko

- basen rekreacyjny (wyposażony w bicze szkockie, gejzer powietrzny, sztuczny nurt oraz deszczownię)
- komfortowe jacuzzi

- wodospad oraz brodzik dla dzieci

- słoneczna łączka (posiadająca profesjonalny program zdrowego opalania oraz podgrzewane leżaki)

- sauna sucha, parowa

- boisko sportowe ze sztuczną nawierzchnią - umożliwia grę w tenisa, siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną i nożną

- dobrze wyposażona siłownia oraz sala fitness

- kriokomora

- sala widowiskowo - konferencyjna Wehikuł Czasu

- bezpieczny parking

- bezprzewodowy dostęp do Internetu

Powrót Pokaż wszystkie
Grand Chotowa Hotel SPA & Resort
Chotowa 87c
Chotowa