img img
img img
Aktualności
Klienci

Dwór Kombornia Hotel & SPA

Podkarpackie Korczyna Kod oferty: 832
hotel:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Dwór Kombornia Hotel & SPA
StarStarStarStar
13 435 42 89
13 435 42 88
hotel@dworkombornia.pl
www.dworkombornia.pl

Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie:

Dwór Kombornia Hotel & SPA**** to luksusowy hotel typu boutique położony w Beskidzie Niskim, na skraju Bieszczad. Obejmuje 10-hektarowy zespół dworsko-parkowy, którego historia sięga XVI w. To wyjątkowe miejsce, stworzono dla osób ceniących sobie przestrzeń, spokój i prywatność. W urokliwym otoczeniu karpackich krajobrazów czeka tu na Gości cisza i unikalny klimat wiejskiej rezydencji, a w zabytkowych wnętrzach noclegi w stylowych, komfortowo wyposażonych pokojach. 


Bogata infrastruktura SPA i Wellness oraz dogodne położenie (zaledwie 9 km od Krosna i 900 m od drogi krajowej nr 9 Rzeszów - Barwinek) sprawia że nocleg w Dworze Kombornia jest interesującą propozycją wypoczynku zarówno dla Gości odwiedzających Krosno, jak i podążających w najpiękniejsze podkarpackie góry - Bieszczady.


Zakwaterowanie:
Dwór Kombornia Hotel & SPA**** oferuje noclegi w centralnym budynku Dworu oraz w oddalonej o 100 metrów od głównego budynku, Oficynie.

Wystrój i wyposażenie pokoi hotelowych mieszących się w centralnej części Dworu to subtelny mariaż dawnej elegancji i współczesnych wygód. Każdy z nich oprawiono w stylowe meble oraz odmienną paletę barw i urokliwych deseni. Natomiast pokoje hotelowe w południowym skrzydle przygotowano z myślą o osobach, które lepiej czują się we współczesnych wnętrzach, dlatego królują w nich proste formy.  Wszystkie pokoje hotelowe są klimatyzowane latem, wyposażone w łazienkę, telewizor LCD z kanałami telewizji satelitarnej i PAY TV, sejf, mini-bar, telefon i dostęp do Internetu.

Natomiast w XVIII-wiecznej Oficynie znajdą Państwo noclegi w komfortowych, przytulnych pokojach gościnnych, w wystroju których dominują ciepłe barwy. Pokoje gościnne wyposażone są w łazienkę, telewizor LCD z kanałami telewizji satelitarnej i PAY TV, telefon i dostęp do Internetu.


Wyżywienie:
Dwór Kombornia Hotel & SPA**** zaprasza do niespiesznego smakowania kulinarnych kompozycji z menu dwóch restauracji: wytwornej i eleganckiej Restauracji Magnolia oraz otwartej na park Restauracji Ogrodowej. Potrawy przygotowane przez tutejszych kucharzy to autorskie kompozycje zrodzone z wiedzy i zamiłowania, doprawione pragnieniem by urzekały dobrym smakiem i unikalną estetyką. Na kawę bądź kieliszek czegoś mocniejszego zaprasza  Bar w Salonie Jadalnym z letnim balkonem połączonym z tarasem. W Piwniczce Dworu Kombornia  znajdą natomiast Państwo zacny wybór win z autorskiej selekcji.


Zabiegi SPA:

SPA Dwór Kombornia oferuje ponad 100 różnorodnych zabiegów, oferta obejmuje m.in.:
• Zabiegi na ciało np.:
- Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała w jedynym na Podkarpaciu instytucie Kosmetycznym BABOR

- Morski Okład Ciała
- Odżywczy Okład Różano - Owocowy
- Odmładzający Okład Kwiatowy
- Męski Okład Piwny

- Oczyszczający Okład z Glinki Czerwonej

- Okład Kleopatry

- Zabieg Specjalny na Dłonie, Przedramiona i Łokcie

- Męski Winny Okład

-Rytuały:

- Japońskie

- Tajskie

- Hinduskie

- Hawajskie
• Masaże np.:
- Masaże japońskie

- Masaże tajskie

- Masaże hinduskie

- Masaże hawajskie

- Rytuał 5 zmysłów

- Głęboki Deep Tissue

- Solny Masaż Twarzy
• Zabiegi dodatkowe np.:
- Zabiegi pielęgnacyjne dłoni

- Zabiegi na stopy

- Zabiegi Sonoferezy

- Zabiegi z Peelingiem Kawitacyjnym

 

Powrót Pokaż wszystkie
Dwór Kombornia Hotel & SPA
Kombornia 1
Korczyna