img img
img img
Aktualności
Klienci

Dolina Charlotty Resort & SPA

Pomorskie Zamełowo Kod oferty: 338
hotel:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Dolina Charlotty Resort & SPA

(59) 847 43 00
(59) 847 43 44
hotel@charlotta.pl
www.dolinacharlotty.pl

Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie

Z prawdziwą przyjemnością mamy zaszczyt powitać Państwa w "Dolinie Charlotty", miejscu urokliwym, wyjątkowym i niezwykle intrygującym. Tu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku odnajdą Państwo swą oazę spokoju. Dolina oczaruje Was bajkową scenerią, przepięknym krajobrazem oraz licznymi atrakcjami specjalnie przygotowanymi dla naszych Gości. Dolina Charlotty Resort & SPA jest położona pomiędzy Ustką a Słupskiem, zaledwie 14 kilometrów od morza.

 

Zakwaterowanie

Proponujemy zakwaterowanie w eleganckim Dolina Charlotty Resort & SPA oraz w dwóch mniejszych obiektach: sielankowej Rybaczówce oraz Pensjonacie nad stajnią „Żelazna Podkowa". Prostota ręcznie robionych drewnianych mebli łączy się ze starą cegłą na ścianie i miękkimi tkaninami, tonacja wnętrz to kolory natury, które współgrają z klimatem otoczonego lasem jeziora. Większość pokoi posiada tarasy z widokiem na jezioro.

 

Wyżywienie

W Dolinie Charlotty znajdują się dwie restauracje: unikatowa, położona na jeziorze Zamełowskim Restauracja „Gościniec Charlotty" oraz utrzymana w stylu dworskim restauracja hotelowa w Dolina Charlotty Resort & SPA.

 

„Gościniec Charlotty" to prawdziwe serce doliny. Oryginalnie stylizowana, dwupoziomowa restauracja kusi znakomitą kuchnią, eleganckimi wnętrzami i kameralną atmosferą. Znajdujący się w Gościńcu Coctail Bar otoczony drewnianym pomostem bezpośrednio nad wodą, z barem w kształciee łodzi to wyjątkowe miejsce na drinka w gronie znajomych.

 

Restauracja znajdująca się w Dolina Charlotty Resort & SPA to doskonałe miejsce na eleganckie przyjęcie nawet do 200 osób. Jej wystrój łączy ze sobą cegłę, sztukaterię, freski i elementy kute oraz kandelabry wpisując się tym samym w bajkowy klimat Doliny. W okresie letnim zapraszamy również do Kuchni letniej „Siwy Dym" w pobliżu pensjonatu, która w swoim menu ma doskonale potrawy z grilla, wędzone ryby i zimne napoje. Jest to bardzo lubiane przez naszych gości miejsce imprez plenerowych i rodzinnych pikników.

 

Zabiegi Spa

Bajkowe będzie również SPA, którego podwoje zostaną wkrótce otwarte dla gości. Ogromne okna w części basenowej wychodzące na jezioro i las, gwieździste niebo na suficie SPA, freski na ścianach, obeliski. Wszystko to utrzymane w tonacji beżowo - złotej, z którą kontrastuje turkusowo niebieska woda w basenie. Do dyspozycji gości oddany zostanie basen, sauny oraz trzy gabinety kosmetyczne i masażu oferujące zabiegi na bazie tropikalnej linii kosmetyków.

 

Basen sauny, jacuzzi oraz gabinety masażu będą oddane do użytku w lipcu tego roku. Pozostała część odnowy biologicznej na jesieni tego roku. 

 

 

 

Powrót Pokaż wszystkie
Dolina Charlotty Resort & SPA
Strzelinko 14
Zamełowo