img img
img img
Aktualności
2015-10-21
JEDEN BON, WIELE MOŻLIWOŚCI… więcej
Klienci

Akces Medical Spa

Zachodniopomorskie Dźwirzyno Kod oferty: 472
hotel:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Akces Medical Spa

94 358 54 81, 94 358 50 13
94 35 850 12
recepcja@puh-akces.pl
www.ow-akces.pl

Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 
Położenie

 

Nowoczesny i komfortowy obiekt Akces Medical Spa położony jest nieopodal Kołobrzegu w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno, ok. 150 m od szerokiej, piaszczystej plaży oraz ok. 650 m od jeziora Resko.

 

Zakwaterowanie

Z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu gości Hotel oferuje pokoje 1 i 2-osobowe oraz kilka wygodnych dwupokojowych apartamentów. Wyposażenie pokoi obejmuje  łazienkę z kabiną prysznicową i WC, TV Sat, telefon, radio, lodówkę, Internet bezprzewodowy, sprzęt plażowy (2 leżaki, parawan, koc), balkon.

 

Wyżywienie

Znakomitemu samopoczuciu sprzyja atmosfera restauracji i cafe baru, gdzie serwowane są wykwintne dania, skomponowane według indywidualnych życzeń gości i zaleceń dietetyków. W stałym menu jest m.in. dieta śródziemnomorska, ceniona za zdrowotne walory, obfitująca w owoce, warzywa, ryby i oliwę. Sekcją żywienia zarządza kierownik i ustalający indywidualne sposoby żywienia – dietetyk. Ośrodek akces medical spa dysponuje przepiękną i funkcjonalną jadalnią. Edukacja i sposoby żywienia, różnorodność diet profilaktycznych i leczniczych to silny atut naszego obiektu. Wdrożony system HACCP nakazuje bezwzględne przestrzeganie norm jakościowych w firmie.

 

Zabiegi SPA

Zabiegi kosmetyczne oparte o osiągnięcia nauki i tradycji sprawią, że skóra zalśni blaskiem, kazdy poczuje w sobie nową życiową energię, młodość i piękno. W obiekcie stworzone zostały doskonałe warunki nie tylko do wypoczynku i rekreacji, ale również do poprawy kondycji fizycznej, rehabilitacji i leczenia pod opieką wysokiej klasy specjalistów. Osrodek dysponuje doskonale wyposażonym zapleczem i gabinetami bazy zabiegowej, oferującej szereg usług leczniczych z zakresu reumatologii, chorób krążenia, układu oddechowego oraz ogólnej odnowy biologicznej, a także diet zdrowotnych dostosowanych do charakteru schorzeń i życzeń.

 

Oferta zabiegów obejmuje m.in.:

- masaże,

- fizykoterapię,

- hydroterapię,

- kinezyterapię,

oraz zabiegi SPA, w tym m.in.:

- naturalne błoto z Morza Martwego,

- kapiel w piwie,

- GUAM - zabieg częściowy i całościowy,

- masaż klasyczny gorącymi kamieniami

 

Powrót Pokaż wszystkie
Akces Medical Spa
ul. Piastowska 5
Dźwirzyno