img img
img img
Aktualności
2015-10-21
JEDEN BON, WIELE MOŻLIWOŚCI… więcej
Klienci

Hotel Zameczek

Małopolskie Książ Wielki Kod oferty: 856
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Hotel Zameczek
Star
41 383 80 23
41 383 80 59
biuro@hotelzameczek.pl
www.hotelzameczek.pl


Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie:
Hotel Zameczek to wyjątkowy Obiekt, w którym króluje pałacowy przepych. Nie powtarzalna atmosfera i profesjonalna obsługa gwarantują wszystkim Gościom udany wypoczynek. Położenie w malowniczej okolicy w Książu Wielkim nad rzeką Niedzicą pozwala zarówno zrelaksować się w ciszy i spokoju, jak i aktywnie spędzić czas. W pobliżu znajduje się wzgórze Mirów, gdzie mieści się XVI - wieczny pałac Myszkowskich wraz ze starym drzewostanem i romantycznymi Alejami Lipowymi. Zaledwie 50 km dzieli Gości Hotelu Zameczek od Krakowa, mogą również zwiedzić wiele ciekawych miejsc podążając Szlakiem Orlich Gniazd.


Zakwaterowanie:
Hotel Zameczek oferuje noclegi w stylowych, komfortowych pokojach i apartamentach 1, 2, 3 i 4 os. wyposażonych w  łazienki, TV Sat., telefon oraz bezpłatny ostęp do Internetu.

Wyżywienie:
W Hotelu działa restauracja wraz z 6 niezwykle eleganckimi salami jadalnymi, m.in. Królewską, Zamkową, Szlachecką, Góralską, gdzie Goście zasmakować mogą dań z bogatej oferty śniadaniowej, obiadowej, jak i przepysznych ciast i deserów.

 

Atrakcje:

- gabinet odnowy biologicznej (m.in. sauna, masaże, kąpiele rewitalizujące)
- pięknie zaaranżowany ogród hotelowy

- drewniana chata z murowanym grillem w ogrodzie

Dodatkowe informacje:
- bezpłatny parking

- bezpłatny dostęp do Internetu
Powrót Pokaż wszystkie
Hotel Zameczek
Warszawska 13
Książ Wielki