img img
img img
Aktualności
2015-10-21
JEDEN BON, WIELE MOŻLIWOŚCI… więcej
Klienci

Hotel Mazurski Dworek

Warmińsko-mazurskie Stare Sady Kod oferty: 79b
nazwa:
standard:
telefon:
fax:
e-mail:
www:
Hotel Mazurski Dworek

(87) 42 16 918; (87) 42 15 001

hotel@mazurskidworek.p...
www.mazurskidworek.pl

Nie znalazłeś pakietu dla siebie! Skorzystaj z oferty standardowej!

Bony TravelPass i płatności (punktami) przez system MyBenefit mogą zostać zrealizowane na wszystkie oferty własne hotelu dostępne w ofercie cennikowej lub promocyjnej (w tym wszelkie pakiety promocyjne, pobytowe itp.).

 

Położenie:
Hotel*** Mazurski Dworek jest hotelem położonym w samym sercu Mazur na szlaku wielkich jezior mazurskich nad jeziorem Tałty, 3 km od miejscowości Mikołajki. Piękno natury, stylowa architektura oraz bogata infrastruktura hotelowa pozwolą Państwu na komfortowy relaks i sprawią, że chwile tu spędzone pozostaną w Państwa pamięci. Ponadto obiekt proponuje swoim gościom rejsy statkiem po jeziorach mazurskich z przystani hotelowej, ciekawe propozycje tras rowerowych (np. do Mazurskiego Parku Krajobrazowego), spływy kajakowe oraz wycieczki bryczkami a w zimie kuligi.


Zakwaterowanie:
Do dyspozycji gości hotel oddaje 58 pokoi 1, 2, 3 i 4 - osobowych z łazienkami, wyposażonych m.in. w TV satelitarną, telefon oraz radio, 18 miejsc w luksusowych apartamentach, 32 miejsca w apartamentach willowych oraz 3 pokoje przystosowane do użytku dla osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie:
Hotel*** Mazurski Dworek zaprasza do swojej stylowej restauracji i ekskluzywnej sali bankietowej, gdzie serwowane są smakowite dania. Świetnym dodatkiem do nich będzie relaks przy kawie w hotelowej kawiarni z kominkiem.

 

Atrakcje:
- kompleks Little Greece - Basen & Wellness (basen z masażami podwodnymi, łóżka masujące, kaskada, przeciwprąd, kamienne łóżka podgrzewane, sauna fińska i parowa)

- sala bilardowa

- mini fitness-club

- sala zabaw dla dzieci "KIDILANDIA"

- kort tenisowy

- boiska do siatkówki i koszykówki

- prywatna przystań żeglarska oraz pomost rybacki

- wypożyczalnia rowerów

- wypożyczalnia sprzętu pływającego

- sala bilardowa

- biblioteka ze stanowiskiem komputerowym

- dwa tarasy widokowe oraz altana na wyspie przy wodospadzie, stanowiąca idealne miejsce na kameralne kolacje przy świecach

- altany z grillem oraz przestronna wiata grillowa do organizacji wieczorów folklorystycznych połączonych z ogniskiem i występami regionalnych zespołów muzycznych

Dodatkowe informacje:
- Internet
- przestronny bezpieczny parking
Powrót Pokaż wszystkie
Hotel Mazurski Dworek
Stare Sady 1
Stare Sady